Loading...
Organigrama de l’institut 2021-02-09T08:15:41+00:00

Organigrama de l’institut

CÀRRECS I FUNCIONS
Directora: Verònica Llardén
Cap d’Estudis: Nùria Gené
Cap d’Estudis FPE: Anna Artigues
Coordinadora Pedagògica: Roser Soler
Secretària: Maitxe González
Coordinadora 1r cicle ESO: Anna Orobitg Argilés
Coordinadora 2n cicle ESO: Núria Turull González
Coordinadora batxillerat: Dolors Tolosa Novell
Coordinadora Programa Qualitat i Millora Continua: Mercè Salvadó Sumalla
Coordinadores de FCT: Miracle Farreny Villarte i Rosamari Carulla Argilés
Coordinador d’Activitats i Serveis: Ramon Codina Masons
Responsable de Biblioteca/ Pla de Lectura: Núria Turull González
Coordinadora LIC: Judit Solé Tallaví
Coordinadora Prevenció de Riscos Laborals: Anna Orobitg Argilés
Coordinadores d’Escoles Verdes: Sílvia Pérez LLobera i Maite Cases Farré
Coordinadora mobilitat: Imma Novell de la Iglesia
Coordinadora Innova FP: Carme Pujol Llobera
Comissió TIC: Pere Joan Armengol Rosinés, Carlos Marín Muñoz, Anna Ribera Guiu, Gabriel Farrando Peiret
Responsable Projecte Sherpa: Natàlia Duch Elies
Responsable de Convivència i Mediació: Gemma Gallinat Piró
Responsable AICLE – Intercanvis: Salvador Coma Buisan
Comissió d’Atenció a la Diversitat: Roser Soler, Gemma Gallinat, Immaculada Sala  (EAP) i Núria Broch
Responsables d’Orientació i Tutoria:  Gemma Gallinat Piró i Visitación Ortiz Rodríguez
Programa de Salut a l’Escola: Maria Segarra Mercè (CAP de Cervera)
Aula d’acollida: Pilar Giménez
1r A: Salvador Coma Buisan
1r B: Mercè Salvadó Sumalla
1r C: Eli Benet Tilló
1r D: Anna Orobitg Argilés
2n A: Laia Roca Navarro
2n B: Maite Bernet Badia
2n C: Esther Vallès Fernàndez
2n D: Sílvia Pérez Llobera
3r A: Emili Gilabert Roca
3r B: Kelo Celma Merola
3r C / Aula Projectes: Judit Solé Tallaví
4t A: Fina Montagut Balcells
4t B: Marina Marsà Marsà
4t C / Aula Oberta: Griselda Subarroca Bullich
4t D: Ramon Codina Masons
1r  BTX A: Dolors Rosich Carulla
2n BTX A:  Núria Regí Olestí
2n BTX B:  Júlia Martínez
Gestió Administrativa/ Sistemes Micro informàtics i xarxes: 1r curs: David Serra Barril 2n curs: Carme Pujol Llobera 3r curs: Josep Anton Sanz Villaluenga
Electromecànica de Vehicles:
1r curs: Jordi Barrabés
2n curs: Josep Pedrol
Atenció a persones amb situació de dependència: 1r curs: Núria Penella Jarque 2n curs: Maria Carretero Zamora
Cures d’auxiliar d’infermeria
1r curs: Gabriel Farrando
FCT:
Gestió Adm./ S. Microinformàtics I Xarxes: Esther Esteve Massana  i Josep Anton Sanz Villaluenga
Electromecànica de vehicles: Jordi Barrabés
CAI: Gabriel Farrando  Peireti Anna Sanou Sánchez
Atenció a persones amb situació de dependència: Maria Carretero Zamora i Núria Penella Jarque
Administració i Finances: Rosamari Carulla Argilés
Higiene Bucodental: Laura Angrill Solé i Aida Vilumara Palà
Administració i Finances:
1r i 2n curs: Rosamari Carulla
Higiene Bucodental:
1r curs: Aida Vilumara
2n curs: Laura Angrill
FCT:
Administració i Finances: Rosamari Carulla
Higiene Bucodental: Laura Angrill i Aida Vilumara
PAS:
Conserges: Ramon Segura i Horten Molero
Administratives: Carme Sàrries i Mercè Marsol
Neteja: Anna Mestres, Dolores Pérez
Cuineres: Ramona Vilaseca i Andrada Csenteri
CONSELL ESCOLAR
Verònica Llardén
Nùria Gené
Maitxe González
Pere Joan Armengol
Gemma Gallinat
Francesca Gomà
Gabriel Farrando
Jordi Barrabés
Mercè Marsol
Bernat Balcells
Pol Ceresuela
Maria Màrquez
 
Lluís Ferrerol
Imma Tarruella
Magda Llordés
Jordi Foix (Representant de l’AMPA)
Ricard Vicente (Representant de l’Ajuntament)
GuardiesB
×
×